LOGO DUKLA


Počet medailí z MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2017

Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 25 32
CELKEM:       91


Mistrovství světa

Získané medaile: 7 - 10 - 10

zlatoMartin Fuksa (rychlostní kanoistika - C1 500 m, Račice)
zlatoJosef Dostál (rychlostní kanoistika - K1 500 m, Račice)
zlatoVáclav Kolář (cyklistika, biketrial elite 20- Pujalt, Španělsko)
zlatoBarbora Špotáková (atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie)
zlatoTomáš Svoboda (kvadriatlon, sprint štafeta, podíl 1/4 - Komárno, Slovensko)
zlatoTomáš Svoboda (kvadriatlon, štafeta, podíl 1/4 - Lazinov, ČR)
zlatoEster Ledecká (snowboarding, paralelní obří slalom - Sierra Nevada, Španělsko)
stříbroEliška Přibylová (triathle - Viveiro, Španělsko)
stříbroTomáš Svoboda, Eliška Přibylová (biathle, smíšená štafeta - Viveiro, Španělsko)
stříbroJaroslav Kulhavý (horská kola, cross country - Cairns, Austrálie )
stříbroDavid Kostelecký (sportovní střelba, trap družstva podíl 1/3 - Moskva, Rusko)
stříbroMartin Fuksa (rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Račice)
stříbroJakub Vadlejch (atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie)
stříbroTomáš Svoboda (kvadriatlon, sprint - Komárno, Slovensko)
stříbroFrantišek Hofman (naturální kulturistika, do 175 cm - Rimini, Itálie)
stříbroTomáš Bábek (dráhová cyklistika, 1 km s pevným startem - Hongkong, Čína)
stříbroEster Ledecká (snowboarding, paralelní slalom - Sierra Nevada, Španělsko)
bronzDavid Svoboda (triathle - Viveiro, Španělsko)
bronzEliška Přibylová (triathle, smíšená štafeta, podíl 1/2 - Viveiro, Španělsko)
bronzMiloš Slavíček, Tomáš Nýdrle (sportovní střelba, skeet družstva, podíl 2/3 - Moskva, Rusko)
bronzJana Ježová (rychlostní kanoistika, maraton - Pietermaritzburg, Jihoafrická rep.)
bronzDaniel Havel, Jakub Špicar, Radek Šlouf, Jan Štěrba (rychlostní kanoistika - K4 500 m, Račice)
bronzJosef Dostál (rychlostní kanoistika - K1 1000 m, Račice)
bronzDaniel Havel, Jakub Špicar (rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Račice)
bronzPetr Frydrych (atletika, hod oštěpem - Londýn, Velká Británie)
bronzTomáš Bábek (dráhová cyklistika, keirin - Hongkong)
bronzKateřina Nash (cyklokros - Bieles, Lucembursko)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 10 - 7 - 10

zlatoTomáš Svoboda ( kvadriatlon, sprint - Bergsee Ratscher, Německo)
zlatoLibor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie - Podgorica, Montenegrov )
zlatoJiří Gečnuk (parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov)
zlatoLibor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Oldřich Šorf a Miloslav Kříž (parašutismus, týmová kombince - Podgorica, Montenegrov)
zlatoMiloš Slavíček (sportovní střelba, skeet - Baku, Ázerbájdžán)
zlatoDavid Kostelecký (sportovní střelba, trap - Baku, Ázerbájdžán)
zlatoOndřej Polívka, Martin Bilko (moderní pětiboj, štafeta mužů - Minsk, Bělorusko)
zlatoMartin Fuksa (rychlostní kanoistika,C1 500 m - Plovdiv, Bulharsko)
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Račice)
zlatoPavel Maslák (atletika, 400 m, hala - Bělehrad, Srbsko)
stříbroLibor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Oldřich Šorf a Miloslav Kříž (parašutismus, tým přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov)
stříbroKristýna Kolocová, Michaela Kvapilová (plážový volejbal - Jurmala, Lotyšsko)
stříbroBarbora Průdková (cyklistika, sprint XC Eliminátor - Darfo Boario Terme, Itálie)
stříbroMartin Fuksa (rychlostní kanoistika,C1 1000 m - Plovdiv, Bulharsko)
stříbroTereza Fišerová (vodní slalom, týmy C1 ženy - Tacen, Slovinsko)
stříbroZuzana Hejnová (atletika, 400 m, hala - Bělehrad, Srbsko)
stříbroTomáš Staněk (atletika, vrh koulí, hala - Bělehrad, Srbsko)
bronzJiří Gečnuk (parašutismus, přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov)
bronzHynek Tábor (parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov)
bronzBedřich Jonáš (sportovní střelba, BT 50 m - Baku, Ázerbájdžán)
bronzDavid Kostelecký (sportovní střelba, trap družstva, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán)
bronzMarek Šindler, Jonáš Kašpar (vodní slalom, C2 muži - Tacen, Slovinsko)
bronzMonika Jančová, Tereza Fišerová (vodní slalom, týmy 3x C1 ženy - Tacen, Slovinsko)
bronz Ondřej Karlovský, Jakub Jáně, Jonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom, týmy 3x C2 muži - Tacen, Slovinsko)
bronzMilan Viktora, Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Jan Hájek. (veslování - 4 bez lehkých vah, Račice)
bronzNikola Mazurová (sportovní střelba, VzPU 10 m, družstvo, podíl 1/3 - Maribor, Slovinsko)
bronzPavel Maslák, Jan Kubista, Patrik Šorm (atletika, štafeta 4x400 m, hala, (podíl 3/4) - Bělehrad, Srbsko)


Evropské hry

Získané medaile: 1 - 0 - 0

zlatoSandra Mašková (kickbox do 56 kg, Světové hry - Vratislav, Polsko)


Mistrovství světa juniorů

Získané medaile: 6 - 0 - 3

zlatoMartin Vlach (triathle - Viveiro, Španělsko)
zlatoMartin Vlach (triathle, smíšená štafeta, podíl 1/2 - Viveiro, Španělsko)
zlatoMartin Vlach (biathle, smíšená štafeta, podíl 1/2 - Viveiro, Španělsko)
zlatoVojtěch Heger (vodní slalom, kanoe hlídky podíl 1/3 - Bratislava, Slovensko)
zlatoKateřina Kolaříková (sportovní střelba, SM 50 m - Suhl, Německo)
zlatoViktor Polášek (skoky na lyžích - Park City, USA)
bronzJakub Rataj (parašutismus,paraski kombinace - St. Johann, Rakousko)
bronzOndřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval, Lukáš Daněk (severská kombinace, HS100/4x 5km - Park City, USA)
bronzJan Šindelář (jízda na bobech, dvojbob - Winterberg, Německo )


Mistrovství Evropy juniorů

Získané medaile: 5 - 5 - 4

zlatoPetr Chládek (parašutismus, kombinace - Podgorica, Montenegrov)
zlatoPetr Chládek (parašutismus, přesnost přistání - Podgorica, Montenegrov)
zlatoVojtěch Heger (vodní slalom, kanoe - Hohenlimburg, Německo)
zlatoVojtěch Heger (vodní slalom, kanoe hlídky podíl 1/3 - Hohenlimburg, Německo)
zlatoKateřina Kolaříková (sportovní střelba, SM 60 družstva,, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán)
stříbroAnna Dědová (sportovní střelba, SP 25 m 30+30 - Baku, Ázerbájdžán)
stříbroPetra Ševčíková (cyklistika dráha, scratch - Anadia,Portugalsko)
stříbroFrantišek Smetana (sportovní střelba, LM 3x 40 družstva, podíl 1/3 - Baku, Ázerbájdžán)
stříbroMartin Vlach ( moderní pětiboj, štafeta, podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko)
stříbroMartin Vlach (moderní pětiboj, týmy, podíl 1/3 - Barcelona, Španělsko)
bronzPetr Chládek (parašutismus, ind. akrobacie - Podgorica, Montenegrov)
bronzVojtěch Hercík (moderní pětiboj, mix, podíl 1/2 - Barcelona, Španělsko)
bronzMartin Vlach (moderní pětiboj, jednotlivci - Barcelona, Španělsko)
bronzAnna Dědová (sportovní střelba,VzPi 40 ran, družstvo, posíl 1/3 - Maribor, Slovinsko)


Mistrovství světa do 23 let

Získané medaile: 1 - 1 - 2

zlatoBarbora Valíková (vodní slalom - kajak, hlídky do 23 let, podíl 1/3, Bratislava - Slovensko)
stříbroTereza Fišerová (vodní slalom, kanoe do 23 let - Bratislava, Slovensko)
bronzTereza Fišerová, Jana Matulková, Martina Satková (vodní slalom, kanoe hlídky do 23 let - Bratislava, Slovensko)
bronz Vojtěch Heger, Tomáš Heger (vodní slalom, deblkanoe do 23 let - Bratislava, Slovensko)


Mistrovství Evropy do 23 let

Získané medaile: 3 - 1 - 0

zlatoJan Cincibuch (veslování, skif lehkých vah - Kruszwica, Polsko)
zlatoTereza Fišerová, Jana Matulková, Martina Satková (vodní slalom, kanoe hlídky - Hohenlimburg, Německo)
zlatoAlbert Kašpar, Vojtěch Mrůzek (vodní slalom, deblkanoe - Hohenlimburg, Německo)
stříbroJiří Fanta (cyklistika dráha, keirin do 23 let - Anadia, Portugalsko)


Armádní soutěže

Získané medaile: 1 - 1 - 1

zlatoMiloslav Kříž (parašutismus, přesnost přistání - MS CISM Warendorf, Německo)
stříbroLibor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie - MS CISM Warendorf, Německo)
bronzMiloslav Kříž, Libor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Bonifác Hájek, Petr Směšný (parašutismus, družstva kombinace - MS CISM Warendorf, Německo)


Světová univerziáda

Získané medaile: 0 - 0 - 2

bronz Vít Müller, Lukáš Hodboď (atletika, štafeta 4x 400 m, podíl 1/2 - TaiPei,Čína )
bronzMiroslav Rypl, Jakub Gräf (běžecké lyžování, štafeta 4x 7,5 km, podíl 1/2 - Almaty, Kazachstán)


Světový pohár – konečné umístění

1. místo Tomáš Svoboda (kvadriatlon )
1. místo Eva Samková (snowboarding - snowboardcross)
1. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní disciplíny celkově)
1. místo Tomáš Bábek (dráhová cyklistika - keirin)
1. místo Jarmila Machačová (dráhová cyklistika - bodovací závod)
2. místo Tereza Fišerová (vodní slalom - kanoe)
2. místo Marek Šindler, Jonáš Kašpar (vodní slalom - deblkanoe)
2. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní slalom)
3. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní obří slalom)
3. místo Tomáš Bábek (dráhová cyklistika - kilometr s pevným startem)
3. místo Kateřina Nash (cyklistika - cyklokros)


Diamantová liga – konečné umístění

1. místo Barbora Špotáková (atletika - hod oštěpem)
1. místo Jakub Vadlejch (atletika - hod oštěpem)
2. místo Zuzana Hejnová (atletika - 400 m přek.)


Tituly mistra České republiky

111x (99 seniorských, 12 juniorských)


Český seniorský rekord:

Pavel Maslák (Atletika, 300 m - 31,80 s)
Pavel Maslák (Atletika, 200 m - 20,46 s, MČR - Třinec, 11.6.2017)
Tomáš Staněk (Atletika, vrh koulí - 22,01 m - vrhčský mítink, Schönebeck - 2.6.2017)
Nikola Mazurová (Střelba - vzduchová puška 40 ran - 320,8 - Grand Prix, Plzeň - 16.1.2017)


Světový juniorský rekord:

Kateřina Kolaříková (Sportovní střelba, sportovní malorážka 50 m - 624,9 - MSJ, Suhl - 24.6.2017)


Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 25 32
CELKEM:       91
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net