LOGO DUKLA


Počet medailí z OH, MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2016

Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107


Olympijské hry

Získané medaile: 0 - 2 - 3

stříbroJaroslav Kulhavý (cyklistika MTB – crosscountry, Rio de Janeiro - Brazílie)
stříbroJosef Dostál (kanoistika - K1 1000 m, Rio de Janeiro - Brazílie)
bronzDaniel Havel,Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (rychlostní kanoistika - K4 1000 m, Rio de Janeiro - Brazílie)
bronzBarbora Špotáková (atletika - oštěp, Rio de Janeiro - Brazílie)
bronzOndřej Synek (veslování - skif, Rio de Janeiro - Brazílie)


Mistrovství světa

Získané medaile: 9 - 10 - 5

zlatoOndřej Samek (karate - kata tym mix all style, Marina di Carrara - Itálie)
zlato Michal Plocek, Vojtěch Řimák, Adam Štěrbák, Matyáš Klang, Radek Šuma (veslování - příbřežní 4x s korm.)
zlatoLibor Jiroušek (parašutismus - individuální akrobacie za volného pádu, Ottawa - USA)
zlatoOndřej Polívka ((moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko))
zlatoBarbora Kodedová (moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko)
zlatoBarbora Kodedová, Ondřej Polívka (moderní pětiboj – laser run – mix štafeta, Lisabon - Portugalsko)
zlatoVáclav Kolář (cyklistika – biketrial 20“, Blansko)
zlatoFrantišek Hofman (naturální kulturistika – do 175c m, Budapešť - Maďarsko)
zlatoPavel Maslák (atletika - 400 m, hala, Portland - USA)
stříbroOndřej Samek (karate - kata open senior, Marina di Carrara - Itálie)
stříbroEliška Přibylová, Tomáš Svoboda (moderní pětiboj – biathle - mix štafeta, Sarasota - USA)
stříbroTomáš Svoboda (moderní pětiboj – biathle, Sarasota - USA)
stříbroJiří Gečnuk (parašutismus - kombinační hodnocení jednotlivců , Ottawa - USA)
stříbroLibor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž, Hynek Tábor (parašutismus - kombinační hodnocení týmu, Ottawa - USA)
stříbroJan Šindelář (jízda na bobech, čtyřbob - letní starty - podíl, Mamaia - Rumunsko)
stříbroFrantišek Hofman (naturální kulturistika – mix páry, podíl, Budapešť - Maďarsko)
stříbroJaroslav Kulhavý (cyklistika MTB – croscountry, Nové Město na Moravě)
stříbroMatěj Průdek, Richard Holec, Jaroslav Kulhavý (crosscounrty - MTB, štafety, Nové Město na Moravě)
stříbroJakub Holuša (atletika - 1 500 m, hala, Portland - USA)
bronzOndřej Samek (karate - kata shotokan senior, Marina di Carrara - Itálie)
bronzOndřej Svěchota (moderní pětiboj – laser run, Lisabon - Portugalsko)
bronzBedřich Jonáš (sportovní střelba - VzBT 30+30, podíl, Suhl - Německo)
bronzMiroslav Januš, Bedřich Jonáš, David Pokorný (sportovní střelba - BT 30+30, družstva, podíl, Suhl - Německo)
bronzLucie Leišová (zimní plavání - 450 m, Ťumeň - Rusko)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 6 - 10 - 9

zlatoTomáš Bábek (cyklistika dráha - keirin, Paříž - Francie)
zlatoFrantišek Hofman (naturální kulturistika – do 175 cm, Šamorín - Slovensko)
zlatoJan Kuf (moderní pětiboj, Sofia - Bulharsko)
zlatoNatálie Dianová, Jan Kuf (ME v pětiboji, smíšené štafety, Sofia - Bulharsko)
zlatoMartin Fuksa (rychlostní kanoistika - C1 500 m, Moskva - Rusko)
zlatoJakub Podrazil (veslování - trenažér, Maďarsko - Györ )
stříbroSandra Mašková (kickbox - K1 do 56 kg, Maribor - Slovinsko)
stříbroPatrik Markvart (motorismus - enduro týmy, Harfsen - Nizozemí)
stříbroJan Sychra, Miloš Slavíček (sportovní střelba - skeet družstvo, Lonato del Garda - Itálie)
stříbroPavel Maslák (atletika - 400 m, Amsterdam - Holandsko)
stříbroJan Kudlička (atletika - tyčka, Amsterdam - Holandsko)
stříbroDavid Kostelecký (sportovní střelba – trap, družstva, podíl, Lonato – Itálie)
stříbroVítězslav Veselý (atletika - oštěp, Amsterdam - Holandsko)
stříbroAnna Kožíšková (kanoistika – K2 maraton, podíl, Pontevedra - Španělsko)
stříbroMonika Jančová (vodní slalom – kanoe hlídky, podíl, Liptovský Mikuláš - Slovensko)
stříbroMartin Bilko, Ondřej Polívka, David Kindl (moderní pětiboj - štafeta mužů, Sofia - Bulharsko)
bronzTomáš Bábek (cyklistika dráha - 1 km pevný start, Paříž - Francie)
bronzLibuše Jahodová, Jan Sychra (sportovní střelba - skeet, Lonato del Garda - Itálie)
bronzAnna Kožíšková (rychlostní kanoistika - K1 maraton, Pontevedra - Španělsko)
bronzMartin Fuksa (rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Moskva - Rusko)
bronzOndřej Synek (veslování - skif, Brandenburg - Německo)
bronzOndřej Cink (crosscounrty - MTB, Husquarna - Švédsko )
bronzMiroslav Januš, Bedřich Jonáš, David Pokorný (sportovní střelba - BzBT 30+30 družstvo, hala, Györ - Maďarsko)
bronzJindřich Dubový, Silvie Získalová (sportovní střelba - VzPi 50 mix, hala, Györ - Maďarsko)
bronzJan Pilc (veslování - trenažér, Maďarsko - Györ)


Mistrovství světa juniorů

Získané medaile: 7 - 1 - 3

zlato Eliška Přibylová (triathle - mix, Sarasota - USA)
zlatoJan Cincibuch (veslování - párová čtyřka (podíl 1/4), Rotterdam - Holansko)
zlatoTereza Fišerová (vodní slalom - 3x K1, Solkan - Slovinsko)
zlatoSára Kaňkovská (dráhová cyklistika - keirin, Aigle - Švýcarsko)
zlatoTereza Fišerová (vodní slalom – C1, Krakow - Polsko)
zlatoVojtěch Heger, Tomáš Heger (vodní slalom – deblkanoe hlídky, podíl, Krakow - Polsko)
zlatoTomáš Portyk (severská kombinace - skok/5 km, Rumunsko - Rašnov)
stříbroMartin Čechman (dráhová cyklistika - keirin, Aigle - Švýcarsko)
bronzJan Mrázek (vodní slalom – kajak hlídky, podíl, Krakow - Polsko)
bronzJan Kubičík,Michal Hanko (snowboarding - týmový závod, Rogle - Slovinsko )
bronzJaroslav Kopřiva (boby - čtyřboby, Německo - Winterberg, podíl 1/4)


Mistrovství Evropy juniorů

Získané medaile: 8 - 2 - 3

zlatoPatrik Markvart (motorismus - enduro, Harfsen - Nizozemí)
zlatoTereza Fišerová (vodní slalom - kajak hlídky - podíl, Solkan - Slovinsko)
zlatoVojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal (vodní slalom – C2 sjezd, Murau - Rakousko)
zlatoMartin Čechman (dráhová cyklistika - keirin, Montichiari - Itálie)
zlatoSára Kaňkovská (dráhová cyklistika - keirin, Montichiari - Itálie)
zlatoMartin Čechman (dráhová cyklistika - sprint, Montichiari - Itálie)
zlatoJan Cincibuch (veslování - párová čtyřka, Trakai - Litva)
zlatoAnna Dědová, Silvie Získalová (sportovní střelba - SP30+30,družstva, podíl,Tallinn – Estonsko)
stříbroTereza Fišerová (vodní slalom - kanoe hlídky - podíl, Solkan - Slovinsko)
stříbroVojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal (vodní slalom – C2 sjezd, sprint, Murau - Rakousko)
bronzTereza Fišerová (vodní slalom – C1, Solkan - Slovinsko)
bronzVojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal (vodní slalom – C2 sjezd, 3x K1 sprint, Murau - Rakousko)
bronzSára Kaňkovská (dráhová cyklistika - sprint, Montichiari - Itálie)


Mistrovství světa do 23 let

Získané medaile: 1 - 1 - 2

zlatoTomáš Veselý, Radek Šlouf (rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Minsk - Bělorusko)
stříbroBarbora Valíková (vodní slalom – kajak hlídky, podíl, Krakow - Polsko)
bronzMichal Plocek (veslování - skif, Rotterdam - Holansko)
bronzVojtěch Zapletal, Mikuláš Zapletal (vodní slalom – deblkanoe hlídky, podíl, Krakow - Polsko)


Mistrovství Evropy do 23 let

Získané medaile: 1 - 4 - 2

zlatoTomáš Veselý, Radek Šlouf (rychlostní kanoistika - K2 1000 m, Plovdiv - Bulharsko)
stříbroBarbora Valíková (vodní slalom - 3 x C1 - podíl, Solkan - Slovinsko)
stříbroJakub Špicar (rychlostní kanoistika - K1 1000 m, Plovdiv - Bulharsko)
stříbroJiří Janošek (dráhová cyklistika - kilometr s pevným startem, Montichiari - Itálie)
stříbroJiří Janošek, David Sojka ,Jiří Fanta (dráhová cyklistika - tým sprint, Montichiari - Itálie)
bronzJana Czeczinkarová (cyklistika cyklokros, Pontchateau - Francie)
bronzJana Matulková (vodní slalom - 3 x C1 - podíl, Solkan - Slovinsko)


Armádní soutěže

Získané medaile: 1 - 3 - 1

zlatoLibor Jiroušek (parašutismus MS CISM - individuální akrobacie za volného pádu, Kubinka - Rusko)
stříbroPavel Šafránek, Josef Fiala a Tomáš Těhan (sportovní střelba- pistole družstva, Katar)
stříbroMartin Bilko, David Kindl, Ondřej Svěchota (moderní pětiboj – družstva, Warendorf – Německo)
stříbroJan Sychra (sportovní střelba- skeet, Katar)
bronz Jan Wantula, Libor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Oldřich Šorf, Petr Směšný, Miloslav Kříž (parašutismus MS CISM - celkové hodnocení, Kubinka - Rusko)


Akademické mistrovství světa

Získané medaile: 4 - 6 - 2

zlatoLibuše Jahodová ((sportovní střelba - skeet - družstva - podíl, Bydhošť - Polsko)
zlatoAdam Štěrbák, Matyáš Klang (veslování - smíšené párové čtyřky (podíl 1/2), Poznaň - Polsko)
zlatoJakub Podrazil, Lukáš Helešic (veslování - dvojka bez kormidelníka, Poznaň - Polsko)
zlatoMichal Plocek (veslování - skif, Poznaň - Polsko)
stříbroPetr Nymburský (sportovní střelba - puška 50 m 3x 40, Bydhošť - Polsko)
stříbroFilip Dvořák (rychlostní kanoistika - C1 500 m, Montemor - Portugalsko)
stříbroVáclav Dubský (rychlostní kanoistika - C4 500 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko)
stříbroVáclav Dubský (rychlostní kanoistika - C4 200 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko)
stříbroFilip Dvořák (rychlostní kanoistika - C1 1000 m, Montemor - Portugalsko)
stříbroVáclav Dubský (rychlostní kanoistika - C4 1000 m, podíl 1/4, Montemor - Portugalsko)
bronzJindřich Dubový (sportovní střelba - VzPi sportovní pistole 10 m, Bydhošť - Polsko)
bronzAdam Štěrbák, Matyáš Klang (veslování - dvojskif, Poznaň - Polsko)


Olympijské hry mládeže

Získané medaile: 0 - 0 - 1

bronzOndřej Pažout (severská kombinace, Norsko - Lillehammer )


Světový pohár – konečné umístění

1. místo Libor Jiroušek, Jiří Gečnuk, Hynek Tábor, Bonifác Hájek, Miloslav Kříž (parašutismus – přesnost přistání - družstva)
1. místo Ester Ledecká (snowboarding - paralelní obří slalom )
1. místo Ester Ledecká (snowboarding - celkově paralelní slalom)
2. místo Bonifác Hájek (parašutismus – přesnost přistání)
2. místo Eva Samková (snowboarding – snowboardcross)
3. místo Patrik Markvart (motorismus – šestidenní – světová trofej – družstvo)
3. místo Hynek Tábor (parašutismus - přesnost přistání)


Diamantová liga – konečné umístění

1. místo Jakub Vadlejch (atletika - hod oštěpem)
3. místo Barbora Špotáková (atletika - hod oštěpem)


Tituly mistra České republiky

164x (126x seniorský, 38x juniorský)


Český seniorský rekord:

Libor Jiroušek (parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích)
Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,382 s)
Jakub Holuša (atletika, běh 1500 m - 3:33,36 min. )
Nicolas Pietrula (cyklistika dráhová, stíhací 4 km – 4:26,270 min.)
Pavel Maslák, Patrik Šorm (atletika, štafeta 4x 400m, podíl 1/2 – 3:02,66 min., ME Amsterdam)
Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská (dráhová cyklistika – 4 km družstev podíl 1/2 – 15:31,15 min.)
Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,432 s)
Kristiina Maki (atletika, běh na 5000 m - 15:31,15 min, Sligo - Irsko)
Jan Kudlička (atletika, skok o tyči - 583 cm, Pražská tyčka )
Kateřina Šafránková (atletika, hod kladivem - 72,47 m, extraliga Kolín)
Kateřina Šafránková (atletika, hod kladivem - 72,34 m, Zlatá tretra Ostrava)
Lucie Hochman, o.z. Eva Planičková, nrtm. Jarmila Machačová, Sára Kaňkovská (cyklistika dráhová, 4km stíhací družstev – 4:52,475 min.)


Český juniorský rekord:

Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská (cyklistika dráhová, 4 km družstev, podíl 1/2 – 4:50,083 min))
Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,382 s)
Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika – 200 m letmý start – 11,432 s)
Barbora Džerengová, Ema Kaňkovská (cyklistika dráhová, 4 km stíhací družstev, podíl 1/2 – 5:03,688 min.)
Barbora Dvořáková, Kateřina Dvořáková, Tereza Semecká, Karolína Jirmanová (atletika, štafeta 4x 200 m – 1:39,91 min)


Světový seniorský rekord:

Libor Jiroušek (parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích)


Evropský seniorský rekord:

Libor Jiroušek (parašutismus – individuální akrobacie – 31,62s po 5 seskocích)


Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
5 5 13
CELKEM:       23
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net