LOGO DUKLA


Počet medailí z MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2015

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100


Mistrovství světa

Získané medaile: 9 - 9 - 3

zlatoOndřej Samek (karate - Kata Team, Španělsko)
zlatoOndřej Svěchota (moderní pětiboj - triathle, štafeta mix, Grůzie - Batumi)
zlatoŠtěpánka Hilgertová (vodní slalom - kajak hlídky, Velká Británie - Londýn)
zlatoAnna Kožíšková (kanoistika - K1 maraton, Maďarsko - Győr )
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Francie - Aiguebelette)
zlatoZuzana Hejnová (atletika - 400 m přek., Čína - Peking)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika- C1 500 m, Itálie - Miláno)
zlatoJan Kuf, Natálie Dianová (moderní pětiboj - štafeta mix, Německo - Berlín)
zlatoEster Ledecká (Snowboard - paralelní slalom, Rakousko - Lachtal)
stříbroOndřej Samek (karate - kata seniors open, Španělsko)
stříbroOndřej Samek (karate - kata seniors, Španělsko)
stříbroTomáš Svoboda (moderní pětiboj - biathle, Gruzie - Batumi)
stříbroMonika Jančová (vodní slalom - kanoe hlídky, Velká Británie - Londýn)
stříbroOndřej Svěchota (moderní pětiboj - triathle, štafeta mix, Gruzie - Batumi )
stříbroAnna Kožíšková (kanoistika - K2 maraton, Maďarsko - Győr )
stříbroMartin Fuksa (kanoistika- C1 1000 m, Itálie - Miláno)
stříbroJosef Dostál (kanoistika- K1 1000 m, Itálie - Miláno)
stříbroLukáš Bauer (běh na lyžích - 50 km volně, Švédsko - Falun)
bronzOndřej Samek (karate - kata seniors hard kata, Španělsko)
bronzOndřej Cink (horská kola - XCO, Andora - Vallnord)
bronzDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika- K4 1000 m, Itálie - Miláno)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 10 - 9 - 10

zlatoPavel Kelemen (dráhová cyklistika - keirin, Švýcarsko - Grenchen )
zlatoJiří Gečnuk (parašutismus - individuální kombinace, Bulharsko - Montána)
zlatoLibor Jiroušek, Miloslav Kříž a Jiří Gečnuk, Jindřich Vedmoch,Hynek Tábor (parašutismus - kombinační hodnocení družstva, Bulharsko - Montána)
zlatoTomáš Svoboda (aquatlon (běh a plavání), Německo - Kolín na Rýnem)
zlatoJaroslav Kulhavý (horská kola - maraton, Německo - Singen )
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - C1 500 m, ČR - Račice)
zlatoDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - K4 1 000 m, ČR - Račice)
zlatoJakub Holuša (atletika - hala, 1 500 m, ČR - Praha)
zlatoPavel Maslák (atletika hala - 400 m, Česká republika - Praha)
zlatoLibor Jiroušek (parašutismus - individuální akrobacie za volného pádu, Bulharsko - Montána)
stříbroLucie Švecová, Nikola Mazurová (sportovní střelba - sp. malorážka družstvo 60 ran vleže, Slovinsko - Malibor)
stříbroJiří Gečnuk (parašutismus -individuální akrobacie za volného pádu, Bulharsko - Montána)
stříbroKamil Mrůzek (sjezd - kajak tým, Bosna - Vrbas )
stříbroOndřej Synek (veslování - skif, Polsko - Poznaň)
stříbroMichal Jáně, Tomáš Rak (vodní slalom - kánoe hlídky, Německo - Markkleeberk )
stříbroJonáš Kašpar - Marek Šindler, Ondřej Karlovský - Jakub Jáně (vodní slalom - deblkánoe hlídky, Německo - Markkleeberk)
stříbroMonika Jančová (vodní slalom - kanoe hlídky, Německo - Markkleeberk)
stříbroNikola Mazurová (sportovní střelba - vzduchová puška, družstvo, Nizozemsko - Arnhem)
stříbroMiroslav Januš, Bedřich Jonáš (sportovní střelba - běžící terč 30+30, družstvo, Nizozemsko - Arnhem)
bronzRobin Wagner (dráhová cyklistika - 1 km pevný start, Švýcarsko - Grenchen )
bronzLibor Jiroušek, Miloslav Kříž a Jiří Gečnuk, Jindřich Vedmoch,Hynek Tábor (parašutismus - přesnost přistání družstev, Bulharsko - Montána)
bronzJan Kuf, Ondřej Polívka, David Svoboda (moderní pětiboj - družstva, Velká Británie - Bath)
bronzJaroslav Kulhavý, Matěj Vastl, Matěj Průdek, Barbora Průdková (cyklistika MTB - smíšená štafeta, Itálie - Chies ď Alpago)
bronzLucie Švecová, Nikola Mazurová (sportovní střelba - sp. malorážka družstvo 3x 20 ran, Slovinsko - Malibor)
bronzKamil Mrůzek (vodní slalom - sjezd, sprint kajak hlídky, Bosna - Vrbas)
bronzDaniel Havel, Jan Štěrba (kanoistika - K2 1 000 m, Račice - ČR)
bronzPavel Maslák, Daniel Němeček, Patrik Šorm (atletika - hala, štafeta 4x 400 m, ČR - Praha)
bronzLadislav Prášil (atletika hala - vrh koulí, Česká repubilka - Praha)
bronzMiroslav Januš, Bedřich Jonáš (sportovní střelba - běžící terč mix, družstvo, Nizozemsko - Arnhem)


Evropské hry

Získané medaile: 0 - 1 - 2

stříbroMartin Fuksa (kanoistika - C1 1 000 m, Ázerbájdžán - Baku)
bronzPřemysl Kubala, Jan Hadrava (plážový volejbal, Baku - Azérbájdžán)
bronzMartin Fuksa (kanoistika - C1 200 m, Ázerbájdžán - Baku)


Mistrovství světa juniorů

Získané medaile: 1 - 3 - 2

zlatoJiří Janošek (dráhová cyklistika - 1 km pevný start, Astana – Kazachstán)
stříbroJiří Janošek (dráhová cyklistika - keirin, Astana – Kazachstán)
stříbroJiří Janošek (dráhová cyklistika - sprint, Astana – Kazachstán)
stříbroPetr Chládek (parašutismus – para-ski, junior, Německo - Unterammergau )
bronzSára Kaňkovská ( dráhová cyklistika - keirin, Astana – Kazachstán )
bronzTomáš Heger (vodní slalom - kánoe - hlídky, Brazílie - Foz do Iguacu )


Mistrovství Evropy juniorů

Získané medaile: 2 - 3 - 3

zlatoPetr Chládek (parašutismus - přesnost přistání, Bulharsko - Montána)
zlatoSabina Thurnwaldová, Kateřina Kolaříková (sportovní střelba - sp. malorážka družstvo 60 ran vleže, Slovinsko - Malibor)
stříbroJiří Janošek (dráhová cyklistika - keirin, Řecko - Atény)
stříbroSabina Thurnwaldová (sportovní střelba - sp. malorážka 60 ran vleže, Slovinsko - Malibor)
stříbroJan Cincibuch (veslování - dvojskif, ČR - Račice )
bronzAlexandr Maikranz (vodní slalom - K1, Polsko - Krakow)
bronzOndřej Žák (parašutismus - přesnost přistání, Bulharsko - Montána)
bronzDavid Pokorný (sportovní střelba - BT 30+30, Slovinsko - Maribor )


Mistrovství světa do 23 let

Získané medaile: 2 - 2 - 4

zlatoMartin Fuksa (kanoistika- C1 1000 m, Portugalsko - Montemor)
zlatoPetr Binčík (vodní slalom - kajak - hlídky, Brazílie - Foz do Iguacu )
stříbroJakub Špicar (kanoistika- deblkajak 1 000 m, Portugalsko - Montemor)
stříbroMonika Jančová, Jana Matulková (vodní slalom - kanoe, hlídky, Foz do Iguacu - Brazílie)
bronzMartin Fuksa (kanoistika- C1 200 m, Portugalsko - Montemor)
bronzTomáš Veselý, Patrik Kučera, Radek Šlouf, Lukáš Nepraš (kanoistika- čtyřkajak 1000 m, Portugalsko - Montemor)
bronzBarbora Valíková (vodní slalom - kajak - hlídky, Brazílie - Foz do Iguacu )
bronzJakub Mrůzek (vodní slalom - kánoe - hlídky, Brazílie - Foz do Iguacu )


Mistrovství Evropy do 23 let

Získané medaile: 5 - 2 - 4

zlatoMartin Fuksa (kanoistika- C1 1000 m, Rumunsko - Bascov)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika- C1 500 m, Rumunsko - Bascov)
zlatoJakub Špicar (kanoistika- K2 1000 m, Rumunsko - Bascov)
zlatoPavlína Zástěrová, Barbora Valíková (vodní slalom - 3x K1 týmy, Polsko - Krakow)
zlatoMonika Jančová (vodní slalom - C1, Polsko - Krakow)
stříbroMartin Fuksa (kanoistika- C1 200 m, Rumunsko - Bascov)
stříbroRobin Wagner (dráhová cyklistika - 1 km pevný start, Řecko - Atény)
bronzJakub Špicar (kanoistika- K1 500 m, Rumunsko - Bascov)
bronzTomáš Veselý (kanoistika- K2 500 m, Rumunsko - Bascov)
bronzJana Matulková (vodní slalom - C1, Polsko - Krakow)
bronzMonika Jančová, Jana Matulková (vodní slalom - 3x C1 týmy, Polsko - Krakow)


Armádní soutěže

Získané medaile: 4 - 2 - 1

zlatoprap. Oldřich Šorf, prap. Petr Směšný, prap. Jakub Pavlíček, npor. Libor Jiroušek, nrtm. Miloslav Kříž (parašutismus, kombinace družstva, Korea - 6. ASH)
zlatoJan Sychra (sportovní střelba - skeet, Korea - 6. ASH)
zlatomjr. Pavel Pavlík (letecký pětiboj - navigace, Korea - 6. ASH)
zlatoMartin Jakš (běh na lyžích - 15 km, Švédsko)
stříbroOldřich Šorf (parašutismus - kombinace, Korea - 6. ASH)
stříbroOldřich Šorf (parašutismus -individuální akrobacie za volného pádu, Korea - 6. ASH)
bronzTomáš Těhan (sportovní střelba - rychlopalba 3x 20 ran, Korea - 6. ASH)


Světová univerziáda

Získané medaile: 4 - 1 - 2

zlatoKristiina Mäki (atletika - 5 000 m, Korea - Gwangju )
zlatoLibuše Jahodová (sportovní střelba - skeet, Korea - Gwangju )
zlatoLibuše Jahodová (sportovní střelba - skeet družstva, Korea - Gwangju )
zlatoNikol Kučerová (akrobatické lyžování - skikross, Granada - Sierra Nevada )
stříbroAdam Zika (alpské lyžování - kombinace, Granada - Sierra Nevada)
bronzJacob Tony Kordač, Jakub Gräf, Daniel Máka ( lyžování běh - štafeta 4x 7,5 km, Slovensko - Štrbské Pleso)
bronzKarolína Grohová (lyžování běh - týmový sprint klasicky, podíl 1/2,, Slovensko - Štrbské Pleso)


Světový pohár – konečné umístění

2. místo Jonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom - deblkanoe)
2. místo Ester Ledecká (snowboarding – paralelní obří slalom)
3. místo Ondřej Karlovský, Jakub Jáně (vodní slalom – deblkanoe)
3. místo Jaroslav Kulhavý (cyklistika MTB – cross country)
3. místo Ester Ledecká (snowboarding – paralelní disciplíny)


Tituly mistra České republiky

celkem 151 (122 seniorských, 29 juniorských)


Český seniorský rekord:

Jakub Holuša (atletika, 1 500m – 3:34,26 min.)
Michal Balner ( atletika, skok o tyči – 582 cm, MČR 28.6.2015, ČR - Plzeň)
Pavel Maslák, Daniel Němeček, Patrik Šorm (atletika, 4x 400 m - 3:04,09 min., HME 8. 3 2015, ČR - Praha)
Jakub Holuša (atletika,1 500 m - 3:37,68 min, HME 8. 3 2015, ČR - Praha)


Český juniorský rekord:

Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika – 200 m l.s. – 11,714 s)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika, 1 km p.s. – 1:02,200 min)
Anna Drnová (dráhová cyklistika, 2 km stíhací závod jednotlivců otevřená dráha - 2:39,031 min.)
Ema Kaňkovská (dráhová cyklistika, 200mletmý start – 11,825 s)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika, 200 m letmý start – 10,22 s)


Světový seniorský rekord:

Libor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie – 31,80 s po 5 závodních kolech)
Libor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie za volného pádu – 31,64 s po 5 závodních kolech)


Světový juniorský rekord:

Bonifác Hájek (parašutismus, přesnost přistání – 5x 0,00 + 0,03 m)


Evropský seniorský rekord:

Libor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie – 31,80 s po 5 závodních kolech)
Libor Jiroušek (parašutismus, individuální akrobacie za volného pádu – 31,64 s po 5 závodních kolech)


Evropský juniorský rekord:

Bonifác Hájek ( parašutismus, přesnost přistání – 5x 0,00 + 0,03 m)


Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
3 4 9
CELKEM:       16
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net