LOGO DUKLA


Počet medailí z OH, MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2014

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97


Olympijské hry

Získané medaile: 1 - 0 - 0

zlatoEva Samková (snowboard - snwboardcross, Rusko, Soči)


Mistrovství světa

Získané medaile: 9 - 8 - 12

zlatoOndřej Samek (karate - duo, Marina di Carrara-Itálie)
zlatoMonika Jančová (vodní slalom - hlídky 3x C1, USA - Deep Creek Lake)
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Nizozemí - Amsterdam)
zlatoLibor Jiroušek, Oldřich Šorf, Hynek Tábor, Jiří Gečnuk, Jindřich Vedmoch (parašutismus - kombinace družstev, Srbsko - Banja Luka)
zlatoLibor Jiroušek (parašutismus - ind. akrobacie, volný pád, Srbsko - Banja Luka)
zlatoDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - K4 1000 m, Rusko - Moskva)
zlatoJosef Dostál (kanoistika - K1 1000 m, Rusko - Moskva)
zlatoJaroslav Kulhavý (horská kola - maraton, JAR - Pietermaritzburg)
zlatoPavel Maslák (atletika - hala, 400 m, Polsko - Sopoty)
stříbroOndřej Samek (karate - dvojice, Marina di Carrara - Itálie)
stříbroAnna Kožíšková (kanoistika - K2 maraton, USA - Oklahoma City)
stříbroMichal Jáně (vodní slalom - týmy 3x C1, USA - Deep Creek Lake )
stříbroTomáš Těhan (sportovní střelba - pistole - rychlopalba týmy, Španělsko - Granada)
stříbroMartin Fuksa (kanoistika - C1 1000 m, Rusko - Moskva)
stříbroKamil Mrůzek (sjezd na divoké vodě - kajak hlídky sprint, Itálie - Valtellina)
stříbroKamil Mrůzek (sjezd na divoké vodě - kajak hlídky, Itálie - Valtellina)
stříbroMartin Bláha, Vojtěch Hačecký (dráhová cyklistika - dvojice, Kolumbie, Cali)
bronzAnna Kožíšková (kanoistika - K1 maraton, USA - Oklahoma City)
bronzJonáš Kašpar - Marek Šindler, Ondřej Karlovský - Jakub Jáně (vodní slalom - hlídky 3x C2, USA - Deep Creek Lake )
bronzTomáš Těhan (sportovní střelba - velkorážní pistole 30+30 ran, Granada - Španělsko)
bronzMiroslav Januš, Josef Nikl, Bedřich Jonáš (sportovní střelba - malorážka na běžící terč, mix, družstvo, Španělsko - Granada)
bronzDavid Kostelecký, Robin Daněk (sportovní střelba - trap družstvo, Granada - Španělsko)
bronzJan Kuf (moderní pětiboj -- jednotlivci, Polsko - Varšava)
bronzJaroslav Kulhavý, Jan Rajchart, Kryštof Bogar (cross country - štafeta, podíl 3/4, Norsko - Hafjell)
bronzJiří Gečnuk (parašutismus - ind. akrobacie, volný pád, Srbsko - Banja Luka)
bronzMartin Fuksa (kanoistika - K1 500 m, Rusko - Moskva)
bronzTereza Huříková (horská kola - maraton, JAR - Pietermaritzburg)
bronzKamil Mrůzek (sjezd na divoké vodě - kajak, Itálie - Valtellina )
bronzJan Kudlička (atletika - hala, skok o tyči, Polsko - Sopoty)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 6 - 3 - 6

zlatoBarbora Špotáková (atletika - hod oštěpem, Švýcarsko - Curych)
zlatoDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika – K4 1 000m, Brandenburg – Německo)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika – C1 500m, Brandenburg – Německo)
zlatoTereza Huříková (horská kola - maraton, Irsko - Ballyhoura)
zlatoŠtěpánka Hilgertová (vodní slalom - hlídky kajak, podíl 1/3, Rakousko-Vídeň)
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Srbsko, Bělehrad)
stříbroVítězslav Veselý (atletika - hod oštěpem, Švýcarsko - Curych)
stříbroJakub Hrudka (moderní pětiboj – triathle, Setubal – Portugalsko)
stříbroJaroslav Kulhavý (horská kola - maraton, Irsko - Ballyhoura)
bronzJan Kudlička (atletika - skok o tyči, Švýcarsko - Curych)
bronzJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika – C2 1 000m, Brandenburg – Německo)
bronzMartin Bilko, Jan Kuf, Ondřej Polívka (moderní pětiboj – družstva, Szekesfehervár – Maďarsko)
bronzDavid Kostelecký (sportovní střelba - trap, Maďarsko - Sarlóspuszta)
bronzJan Škarnitzl ( cross country horských kol, St. Wendel - Německo)
bronzJonáš Kašpar - Marek Šindler, Ondřej Karlovský - Jakub Jáně (vodní slalom - hlídky kánoe, podíl 2/3, Rakousko, Vídeň)


MS juniorů a MS do 23 let

Získané medaile: 8 - 5 - 3

zlatoBonifác Hájek (parašutismus - přesnost přistání juniorů, Srbsko - Banja Luka)
zlatoJiří Janošek (dráhová cyklistika, junioři - 1 km pevný start, Korea - Seoul)
zlatoMichal Plocek (veslování - skif, Itálie - Varese)
zlatoMichael Humpolec, Jan Hájek (veslování - dvojka bez lehkých vah, Itálie - Varese)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - C1 1 000 m,Maďarsko - Szeged)
zlatoMonika Jančová (vodní slalom - hlídky kánoe, podíl 1/3, Austrálie, Penrith)
zlatoJana Matulková (vodní slalom - hlídky kánoe juniorek, podíl 1/3, Austrálie, Penrith)
zlatoJonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom - deblkánoe, Austrálie, Penrith)
stříbroBonifác Hájek (parašutismus - kombinace juniorů, Srbsko - Banja Luka)
stříbroMonika Jančová (vodní slalom - kánoe, Austrálie, Penrith)
stříbroTomáš Heger (vodní slalom - hlídky kánoe juniorů, podíl 1/3, Austrálie, Penrith)
stříbroJonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom - hlídky deblkánoe, podíl 1/3, Austrálie, Penrith )
stříbroPavlína Zástěrová, Barbora Valíková (vodní slalom - hlídky kajak, podíl 2/3, Austrálie, Penrith))
bronzJosef Navrátil, Pavel Vaněk (sportovní střelba - trap družstvo junioři, Granada - Španělsko)
bronzJan Zapletal (lukostřelba, )
bronzJana Ježová (kanoistika – C1 200 m, Szeged – Maďarsko)


ME juniorů a ME do 23 let

Získané medaile: 5 - 2 - 6

zlatoRobin Wagner (dráhová cyklistika - 1 km, Portugalsko - Anadia)
zlatoJiří Janošek (dráhová cyklistika, junioři - 1 km, Portugalsko - Anadia)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - C1 500 m, Francie - Mantes)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - C1 1 000 m, Francie - Mantes)
zlatoPavel Vaněk, Josef Navrátil (sportovní střelba junioři - trap, Maďarsko - Sarlóspuszta)
stříbroTomáš Heger (vodní slalom – 3x C1 hlídky juniorů, Skopje – Makedonie)
stříbroMatěj Novota (sportovní střelba družstvo junioři - skeet, Maďarsko - Sarlóspuszta)
bronzJiří Fanta (dráhová cyklistika, junioři - keirin, Portugalsko - Anadia)
bronzMonika Jančová ((vodní slalom - C1, Skopje – Makedonie )
bronzJana Matulková (vodní slalom – 3x C1 hlídky juniorky, Skopje – Makedonie)
bronzJana Ježová (kanoistika - C1 200 m, Francie - Mantes)
bronzPavel Vaněk (sportovní střelba junioři - trap, Maďarsko - Sarlóspuszta)
bronzSilvie Získalová (družstva juniorky -VZPi 40, Rusko, Moskva)


Armádní soutěže

Získané medaile: 0 - 5 - 0

stříbroLibor Jiroušek (parašutismus - akrobacie za volného pádu, Indonesia - Solo)
stříbroLibor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Petr Směšný, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž (parašutismus - týmy, přesnost přistání, Indonesia - Solo)
stříbroLibor Jiroušek, Jakub Pavlíček, Petr Směšný, Oldřich Šorf, Miloslav Kříž (parašutismus - týmy, absolutní hodnocení, Indonesia - Solo)
stříbroOldřich Šorf (parašutismus - přesnost přistání, Indonesia - Solo)
stříbroMartin Jakš ( lyžování - 15 km volně, Finsko - Sodankylä)


Akademické mistrovství světa

Získané medaile: 4 - 7 - 5

zlatoNikola Mazurová (sportovní střelba - vzduchová puška, Arabské Emiráty - Al Ain)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - C1 500 m, Bělorusko - Minsk)
zlatoJosef Dostál (kanoistika - K1 200 m, Bělorusko - Minsk)
zlatoJosef Dostál (kanoistika - K1 500 m, Bělorusko - Minsk)
stříbroNikola Mazurová (sportovní střelba - SP 3x 20, Arabské Emiráty - Al Ain)
stříbroJindřich Dubový (sportovní střelba - vzduchová pistole 60, Arabské Emiráty - Al Ain)
stříbroNikola Mazurová, Martina Francová (sportovní střelba - týmy SM 60 vleže, Arabské Emiráty - Al Ain)
stříbroNikola Mazurová, Martina Francová (sportovní střelba - týmy VP 40, Arabské Emiráty - Al Ain)
stříbroMartin Fuksa (kanoistika - C1 200 m, Bělorusko - Minsk)
stříbroDaniel Havel, Josef Dostál, Radek Šlouf, Pavel Davídek (kanoistika - K4 500 m, Bělorusko - Minsk)
stříbroMartin Fuksa (kanoistika - C1 1 000 m, Bělorusko - Minsk)
bronzLibuše Jahodová (sportovní střelba - skeet, Arabské Emiráty - Al Ain))
bronzTomáš Klang, Jan Pilc (veslování - dvojka bez kormidelníka, Francie - Gravelange)
bronzJan Luňáček, Martin Egermaier (kanoistika - C2 200 m, Bělorusko - Minsk)
bronzLucie Matoušková, Michaela Mlezivová, Monika Machová (kanoistika - K4 500 m, Bělorusko - Minsk)
bronzDaniel Havel (kanoistika - K1 1 000 m, Bělorusko - Minsk)


Olympijské hry mládeže

Získané medaile: 1 - 1 - 0

zlatoBarbora Průdková, Jan Rajchart (cyklistika - štafeta, podíl 1/2, Čína - Nanking)
stříbroBarbora Průdková (cyklistika - MTB,XCO,silnice - dvojice, Čína - Nanking)


Světový pohár – konečné umístění

1. místo Barbora Průdková (junioři - horská kola MTB)
1. místo Šárka Pančochová (snowboarding, freestyle)
1. místo Šárka Pančochová (snowboarding, slopestyle)
1. místo Bonifác Hájek (junioři - parašutismus – přesnost přistání)
2. místo Ondřej Synek (veslování - skif)
3. místo Jindřich Vedmoch, Jiří Gečnuk, Bonifác Hájek, Miloslav Kříž, Hynek Tábor (parašutismus – přesnost přistání družstev)


Tituly mistra České republiky

145 (122 seniorských, 23 juniorských)


Český seniorský:

Kristiina Mäki (atletika, 3000 m - 8:51,69 min., ME družstev 22.6.2014, Německo - Brunšvik)
Kristiina Mäki ((atletika, 2000 m - 5:42,71 min., MZ 17.6.2014, Zlatá tretra Ostrava)
Kristiina Mäki (atletika, 5000 m - 15:35,62 min., MZ 12.6.2014, Španělsko - Huelva)
Pavel Maslák (atletika, 400 m - 44,79 s, Diamantová liga, 9.5.2014, Katar - Dauhá)
Pavel Maslák (atletika, 400 m - 45,24 s, HMS 8.3.2014 Polsko - Sopoty)
Pavel Maslák (atletika, 200 m - 20,52 s, HMČR 16.2.2014 Praha)
Jakub Holuša (atletika, 1 500 m - 3:38,79 min, HMZ 2.2.2014 Irsko - Athlon)
Lucie Záleská, Jarmila Machačová, Anna Drdová, Ema Kaňkovská (dráhová cyklistika, stíhací závod na 4 km družstev – 5:07,112 min.)


Český juniorský:

Sára Kaňkovská (dráhová cyklistika, 500 m p. s. – 36,677 s)
Natálie Šrůtková (dráhová cyklistika - 200 m s letmým startem 11,959 s)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika – 1 km s pevným startem – 1:02:558 min., MSJ 10.8.2014, Korea - Gwangmyeong)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika – 1 km s pevným startem – 1:03.33 min., MEJ 25.7.2014, Portugalsko - Anadia)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika, 200 m s letmým startem 10,528 s, MZ 25.6.2014, Cottbus)
Jiří Janošek (dráhová cyklistika - 200 m s letmým startem 10,241 s)


Světový juniorský:

Nikola Mazurová (sportovní střelba, sportovní malorážka vleže - 617,1 bodů, MS 16.9.2014, Španělsko - Granada)


Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
5 5 13
CELKEM:       23
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net