LOGO DUKLA


Počet medailí z MS, ME, MSJ, MEJ, CISM
v roce 2013

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97


Mistrovství světa

Získané medaile: 9 - 5 - 5

zlatoOndřej Samek (karate - kata duo shotokan, Itálie)
zlatoOndřej Samek (karate - kata duo all styles, Itálie)
zlatoTomáš Svoboda (biathle, Kypr)
zlatoJaroslav Volf - Ondřej Štěpánek, Jonáš Kašpar - Marek Šindler, Ondřej Karlovský - Jakub Jáně (vodní slalom - deblkanoe - hlídky, Praha)
zlatoŠtěpánka Hilgertová, Eva Ornstová (vodní slalom - kanoe - hlídky (podíl 2/3), Praha)
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Jižní Korea)
zlatoVítězslav Veselý (atletika - hod oštěpem, Rusko)
zlatoZuzana Hejnová (atletika - 400 m př., Rusko)
zlatoJarmila Machačová (cyklistika - bodovací závod, Bělorusko)
stříbroAnna Kožíšková (kanoistika - kajak, maraton, Dánsko)
stříbroJan Sychra (střelba - skeet dr. (podíl 1/3), Peru)
stříbroJaroslav Volf, Ondřej Štěpánek (vodní slalom - deblkanoe, Praha)
stříbroMonika Jančová (vodní slalom - hlídky 3x C1, Praha)
stříbroDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - čtyřkajak 1 000 m, Německo)
bronzOndřej Samek (karate - kata individual all styles, Itálie)
bronzAnna Kožíšková (kanoistika - maraton K2 (podíl 1/2), Dánsko)
bronzJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika - deblkanoe 500 m, Německo)
bronzJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika - deblkanoe 1 000 m, Německo)
bronzLukáš Melich (atletika - hod kladivem, Rusko)


Mistrovství Evropy

Získané medaile: 8 - 8 - 12

zlatoLibor Jiroušek (parašutismus - individuální akrobacie, Rusko)
zlatoNikola Mazurová, Lucie Švecová (střelba - SM 3x20 dr. (podíl 2/3), Chorvatsko)
zlatoDaniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba (kanoistika - čtyřkajak 1 000 m, Portugalsko)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - kanoe 500 m, Portugalsko)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - kanoe 1 000 m, Portugalsko)
zlatoOndřej Synek (veslování - skif, Seville)
zlatoKamil Mrůzek (vodní slalom - kajak sjezd - hlídky (podíl 1/3), Slovinsko)
zlatoPavel Maslák (atletika - 400 m, Švédsko)
stříbroJindřich Vedmoch, Jiří Gečnuk, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf, Hynek Tábor (parašutismus - kombinace, Rusko)
stříbroJindřich Vedmoch, Jiří Gečnuk, Libor Jiroušek, Oldřich Šorf, Hynek Tábor (parašutismus - přesnost přistání, Rusko)
stříbroMiroslav Januš, Bedřich Jonáš, Josef Nikl (střelba - BT MIX dr., Německo)
stříbroJan Kuf, Ondřej Polívka, Michal Sedlecký (moderní pětiboj - štafeta, Polsko)
stříbroJakub Adam, Michael Odvárko (kanoisika - maraton, Portugalsko)
stříbroMiroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník, Jan Vetešník (veslování - čtyřka bez kormidelníka LV, Seville)
stříbroDenisa Barešová (aerobik, Belgie)
stříbroKamil Mrůzek (vodní slalom - kajak - sjezd, Slovinsko)
bronzJiří Gečnuk (parašutismus - individuální akrobacie, Rusko)
bronzMiroslav Januš, Bedřich Jonáš, Josef Nikl (střelba - BT 50 m 30+3 dr., Německo)
bronzNikola Mazurová (střelba - SM 3x20, Chorvatsko)
bronzOndřej Cink (cyklistika MTB - štafeta (podíl 1/3), Bern)
bronzDaniel Havel, Jan Štěrba (kanoistika - deblkajak 1 000 m, Portugalsko)
bronzJosek Dostál (kanoistika - kajak 1 000 m, Portugalsko)
bronzEva Ornstová, Štěpánka Hilgertová (vodní slalom - kajak - hlídky, Polsko)
bronzOndřej Karlovský, Jakub Jáně (vodní slalom - deblkanoe, Polsko)
bronzZuzana Hejnová (atletika - 4x 400 m štafeta (podíl 1/4), Švédsko)
bronzDaniel Němeček, Petr Lichý, Pavel Maslák (atletika 4x 400 m štafeta (podíl 3/4), Švédsko)
bronzLadislav Prášil (atletika - vrh koulí, Švédsko )
bronzJaroslav Bába (atletika - skok do výšky, Švédsko)


MS juniorů a MS do 23 let

Získané medaile: 7 - 5 - 1

zlatoPavel Vaněk (střelba - trap dr., Dánsko)
zlatoJosef Dostál (kanoistika - kajak 1 000 m, Kanada - do 23 let)
zlatoPavlína Zástěrová (vodní slalom - kajak - hlídky (podíl 1/3), Slovensko - do 23 let)
zlatoJonáš Kašpar, Marek Šindler, Ondřej Karlovský, Jakub Jáně (vodní slalom - deblkanoe - hlídky (podíl 1/3), Slovensko - do 23 let)
zlatoEster Ledecká (snowboarding - paralelní slalom, Turecko)
zlatoEster Ledecká (snowboarding - obří slalom, Turecko)
zlatoEva Samková (snowboarding - SBX, Turecko)
stříbroPavel Vaněk (střelba - trap, Dánsko)
stříbroMiloš Slavíček, Matěj Novota (střelba - skeet dr. (podíl 2/3), Peru)
stříbroJaroslav Snášel (cyklistika - keirin, Velká Británie)
stříbroMichal Plocek, Jan Andrle (veslování - dvojskif, Rakousko - do 23 let)
stříbroJonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom - deblkanoe, Slovensko - do 23 let)
bronzMichael Humpolec, Jan Hájek (veslování - dvojka bez kormidelníka LV, Rakousko - do 23 let)


ME juniorů a ME do 23 let

Získané medaile: 7 - 5 - 14

zlatoPavlína Zástěrová (vodní slalom - kajak - hlídky (podíl 1/3), Francie - do 23 let)
zlatoZdeněk Ornst (vodní slalom - kajak - hlídky (podíl 1/3), Francie - do 23 let)
zlatoJonáš Kašpar, Marek Šindler (vodní slalom - deblkanoe, Francie - do 23 let)
zlatoPavel Kelemen (cyklistika - keirin, Portugalsko - do 23 let)
zlatoPavel Kelemen (cyklistika - sprint, Portugalsko - do 23 let)
zlatoRobin Wagner (cyklistika - 1 km s pevným startem, Portugalsko - do 23 let)
zlatoMartin Fuksa (kanoistika - kanoe 1 000 m, Polsko - do 23 let)
stříbroPavel Vaněk (střelba - trap dr., Německo)
stříbroRobin Wagner, Jakub Vývoda, Pavel Kelemen (cyklistika - sprint dr., Portugalsko - do 23 let)
stříbroDaniel Havel (kanoistika - kajak 1 000 m, Polsko - do 23 let)
stříbroMartin Fuksa (kanoistika - kanoe 200 m, Polsko - do 23 let)
stříbroNikola Mazurová (sportovní střelba - VzPu 40 dr., Dánsko)
bronzBonifác Hájek (parašutismus - individuální akrobacie, Rusko)
bronzMiloslav Kříž (parašutismus - přesnost přistání, Rusko)
bronzBonifác Hájek (parašutismus - kombinace, Rusko)
bronzMiloslav Kříž (parašutismus - kombinace, Rusko)
bronzMiloš Slavíček, Matěj Novota (střelba - skeet dr. (podíl 2/3), Německo)
bronzMonika Jančová (vodní slalom - kanoe, Francie - do 23 let)
bronzLucie Záleská (cyklistika - omnium, Portugalsko - do 23 let)
bronzPavel Maslák (atletika - 200 m, Tampere - do 23 let)
bronzLucie Záleská (cyklistika - scratch, Portugalsko - do 23 let)
bronzAdam Sebastian Helcelet (atletika - víceboj, Tampere - do 23 let)
bronzOndřej Vendolský, František Sisr, Denis Rugovac, Ondřej Rybín (cyklistika - stíhací závod dr. 4 km, Portugalsko - do 23 let)
bronzLucie Záleská (cyklistika - stíhací závod 3 km, Portugalsko - do 23 let)
bronzMonika Machová (kanoistika - deblkajak 1 000 m (podíl 1/2), Polsko - do 23 let)
bronzDaniel Havel (kanoistika - kajak 500 m, Polsko - do 23 let)


Armádní soutěže

Získané medaile: 1 - 0 - 1

zlatoPor. Libor Jiroušek (parašutismus, individ. akrobacie za vol. pádu, Čína)
bronzprap. Martin Jakš, prap. Dušan Kožíšek (běžecké lyžování - sprint dvojic, Francie)


Světová univerziáda

Získané medaile: 1 - 4 - 4

zlatoEva Samková (snowboardcross, Itálie)
stříbroKateřina Chourová (snowboardcross, Itálie)
stříbroJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika - deblkanoe 500 m, Rusko)
stříbroJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika - deblkanoe 200 m, Rusko)
stříbroJaroslav Radoň, Filip Dvořák (kanoistika - deblkanoe 1 000 m, Rusko)
bronzKryštof Krýzl (sjezd, Itálie)
bronzPavel Světlík (střelba - VzPi 60, Rusko)
bronzJakub Novota (střelba - skeet dr., Rusko)
bronzVojtěch Ruso, Tomáš Janda (kanoistika - čtyřkanoe 200 m (podíl 1/2), Rusko)


Světový pohár – konečné umístění

1. místo Miloslav Kříž (parašutismus - přesnost přistání)
1. místo Bonifác Hájek (parašutismus - přesnost přistání)
1. místo Ondřej Synek (veslování – skif)
2. místo Čestmír Zítka (parašutismus - přesnost přistání)
2. místo Jarmila Machačová (cyklistika – scratch)
2. místo Jarmila Machačová (cyklistika – bodovací závod)
3. místo Jindřich Vedmoch, Čestmír Zítka, Jiří Gečnuk, Miloslav Kříž, Bonifác Hájek (parašutismus - přesnost přistání dr.)


Diamantová liga – konečné umístění

1. místo Vítězslav Veselý (atletika – hod oštěpem)
1. místo Zuzana Hejnová (atletika – 400 m př.)
3. místo Ladislav Prášil (atletika – vrh koulí)


Tenisové turnaje

1. místo Andrea Hlaváčková (tenis - čtyřhra mix (podíl 1/2), "US Open", USA)
1. místo Andrea Hlaváčková (tenis - čtyřhra ženy (podíl 1/2) "US Open", USA)


Tituly mistra České republiky

149 získaných titulů (124 seniorských, 25 juniorských)


Rekordy

Český seniorský:

Pavel Kelemen (cyklistika - sprint 9.558 s)
Robin Wagner (cyklistika - 1 km s p.s. - 59.846 s)
Jarmila Machačová (cyklistika – stíhací závod dr. (podíl 1/4) – 5:42,487 min – MČR Prostějov – 25.8.2013)
Zuzana Hejnová (atletika – 400 m př. 52,83 s – MS Rusko – 15.8.2013)
Pavel Maslák (atletika – 400 m – 44,84 s – MS, Rusko – 13.8.2013)
Ondřej Vendolský, Ondřej Rybín, František Sisr, Denis Rugovac (cyklistika – 4 km stíhací závod družstev – 4:08.224 min – ME 23 a MEJ, Portugalsko - 4.8. 2013)
Zuzana Hejnová (atletika – 400 m př. 53,07 s – DL, Londýn 26.7.2013)
Pavel Maslák, Lukáš Šťastný (atletika – 4x 100 m – ME 23, Tampere – 14.7.2013)
Pavel Maslák (atletika – 200 m – 20,49 s - ME do 23, Tampere – 13.7.2013)
Pavel Maslák ((atletika – 200 m – 20,51 s - ME do 23, Tampere – 12.7.2013)
Robin Wagner (cyklistika – 1 km s p.s. – 1:01.917 min – ME 23 a MEJ, Portugalsko – 9.7.2013)
Zuzana Hejnová (atletika – 400 m př. 53,23 s – DL, Paříž- 8.7.2013)
Petr Kelemen (cyklistika –sprint – 9.716 s, Rusko – 27.5.2013)
Pavel Maslák (atletika – 400 m – 45,66 s – HME, Göteborg – 1.3.2013)


Český juniorský:

Jiří Janošek (cyklistika – 1 km s p.s. – 1:05.721 - MČR juniorů, Prostějov 27.7.2013)
Jiří Fanta (cyklistika –sprint – 10,71- MZ, Německo – 22.6.2013)


Kalendář
kalendar

kalendar
Získané medaile v roce 2017
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
41 30 35
CELKEM:       106
Více informací o medailích


Získané medaile v roce 2016
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 39 31
CELKEM:       107
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2015
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
37 32 31
CELKEM:       100
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2014
z OH, MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
34 31 32
CELKEM:       97
Více informací o medailích

Získané medaile v roce 2013
z MS, ME, MSJ, MEJ a CISM
Zlato Stříbro Bronz
33 27 37
CELKEM:       97
Více informací o medailích

 

Dukla a OH

logo olympijských her

HISTORIE, NOMINACE SPORTOVCŮ, VIZITKY ARMÁDNÍ REPREZENTACE, ČESKÁ VÝPRAVA, OBLEČENÍ, MASKOTI, PROGRAM, SPORTOVIŠTĚ, VESNICE, ROZHOVORY, FOTOGRAFIE, VIDEO, VÝSLEDKY, STATISTIKA, MEDAILE.

Vytvořil: Hrasek.net